آشنایی با سئواسکریپت

فرصتی به نام اینترنت

امروزه با گسترش روز افزون تکنولوژی، افراد برای کوچک ترین نیاز خود، به اینترنت مراجعه می کنند. در طرف دیگر افرادی هستند که فرصت را غنیمت می دانند تا کسب و کار خود را در معرض شلوغ ترین مکان دنیا قرار دهند.مکانی که می تواند روزانه صدها و یا چندین هزار بازدید کننده برای شما به ارمغان آورد. به همین دلیل راهی مطمئن و آسان نیاز بود تا با هزینه کم، بیشترین بازدهی را گرفت.

اما چگونه؟

راه حل ما سئواسکریپت بود. ارائه مطمئن خدمات دیجیتال مارکتینگ. مجموعه ای متشکل از جوانان متخصص و با استعداد. راهی که مسیر کسب و کار اینترنتی شما را تا موفقیت کوتاه می کند.

سرگذشت سئواسکریپت

پایان سال 98 بود که با شروع همه گیری کرونا مردم به فضای مجازی هجوم بردند و بسیاری از مشاغل سنتی آسیب دیدند. از همون روز بود که گروه ما به دنبال ایده ای برای نجات و رونق کسب و کار ها افتاد. با توجه به سوابق تخصصی اعضا، تصمیم گرفتیم که در تجارت الکترونیک قدم بگذاریم که در نهایت سئواسکریپت حاصل هم اندیشی ما شد.

بهمن 1398

ایده سئواسکریپت

1399

اولین پروژه

در سال 99 ما با فروشگاه ها و شرکت های زیادی همکاری کردیم. اولین پروژه سئو و طراحی سایت ما فروشگاه ابزار ایمنی بود و هم اکنون مفتخریم که از ابتدا تا کنون پروژه های خود را در رتبه های برتر گوگل می بینیم.
با گسترش خدمات تیم سئواسکریپت، تصمیم گرفتیم تمرکز بیشتری بر روی برند سئواسکریپت انجام دهیم. این تصمیم منجر به رسیدن سایت به رتبه های برتر گوگل شد.

تابستان 1399

گسترش سایت سئواسکریپت

1401

فعالیت

اکنون با بیش از 2 سال تجربه تیمی و بیش از 4 سال تجربه فردی اعضای تیم، این افتخار را داریم خدمت گذار شما عزیزان باشیم.

تیم ما بهترین کارشناسان سئواسکریپت

متین رمضانپور

کارشناس سئو

علی کریمی

طراح سایت

سارا کمالی

مسئول بازار یابی

مهرداد رمضانپور

توسعه دهنده وب